Get Adobe Flash player

WordPress – jeden z systemów CMS, który zdobył sobie na świecie największą popularność. Ogólnie przyjęte jest, iż jest to system typowo blogowy, niektórzy nawet twierdzą że do niczego innego się nie nadaje – nic bardziej mylnego! Co prawda w większości przypadków system ten faktycznie stosowany jest do budowy blogów, ale nadaje się on także znakomicie do innych zastosowań jak choćby ostatnio bardzo modne katalogi artykułów reklamowych (tzw. Precle).

Dzięki systemowi stron i wpisów, które można zawsze odpowiednio dopasować do potrzeb możliwe jest uzyskanie bardzo efektywnej strony firmowej tnąc znacznie koszta. Wdrożenie WordPress’a daje nam możliwość otrzymania naszej wizytówki firmowej 3-4 razy taniej niż gdybyśmy mieli robić to w tradycyjny sposób. Przykład budżetowej wizytówki firmowej:

Setki rozszerzeń pozwalają na dopasowanie strony do swoich potrzeb (oczekiwań klienta) od małych modyfikacji do możliwości uruchomienia na stronie koszyka (sklep internetowy), a stworzenie unikalnego tematu graficznego specjalnie dla Twoich potrzeb sprawia, że strona pod względem wizualnym jest jedyna w swoim rodzaju (na życzenie klienta istnieje także możliwość modyfikacji i wdrożenia istniejącego szablonu).

Dlaczego warto?

 1. Trzy, czterokrotne zmniejszenie kosztów budowy serwisu przy zachowaniu 100% funkcjonalności i profesjonalnego wyglądu.
 2. Łatwy, intuicyjny panel zarządzania (nie trzeba nawet znać podstaw języka HTML, wystarczy przeglądarka internetowa i połączenie z internetem)
 3. Znakomita optymalizacja SEO – inaczej mówiąc strony, które wykonuję są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych na tyle na ile jest to możliwe, np. przyjazne linki, dynamiczne title, dynamiczne meta tagi, sietamp‚a (mapa witryny) sprawiają, że nowe artykuły pojawiają się w wynikach wyszukiwania często w kilka sekund po ich publikacji na stronie (jeśli ktoś nie dowierza, mogę udowodnić).
 4. Niewielkie wymagania techniczne – WordPress nie ma wygórowanych wymagań serwera, wystarczy platforma wirtualna za kilkanaście złotych rocznie.
 5. Darmowe oprogramowanie (licencja GPL) daje prawie nieograniczone możliwości modyfikacji dla własnych potrzeb.
 6. Setki możliwości rozszerzeń o nowe funkcje zarówno teraz, jak i w przyszłości, gdyby zaistniała takowa potrzeba.
 7. Unikalny temat graficzny stworzony tylko i wyłącznie dla Ciebie z myślą o Twoich potrzebach.
 8. Nieograniczona ilość podstron!
 9. Możliwość zarządzania przez wiele osób jednocześnie. Możesz np. zlecić komuś, by zajął się publikacją wpisów za Ciebie – nie musisz w tym celu przekazywać swoich haseł, stworzysz tej osobie konto z dokładnie takimi uprawnieniami do edycji strony, jakie Ty będziesz chciał!

Zalet wdrażania WordPress’a jest tysiące i można by pisać o tym w nieskończoność. Zobacz jak będzie wyglądać Twój panel administracyjny:

Do kogo kieruję swoją ofertę?

 1. Jesteś przedsiębiorcą? Chciałbyś stworzyć wizytówkę Twojej firmy w sieci, ale masz ograniczony budżet? A może chciałbyś prowadzić bloga biznesowego, które stają się ostatnio coraz bardziej popularne?
 2. Jesteś osobą prywatną, która chce prowadzić profesjonalnego bloga (np. w celach zarobkowych), ale nie posiadasz wystarczającej wiedzy, aby go stworzyć?
 3. Masz już serwis oparty na WordPressie, ale chciałbyś w nim coś zmienić, może poszerzyć funkcjonalność?
 4. Potrzebujesz pomocy przy innym projekcie opartym o WordPress lub masz jakiś pomysł związany z wykorzystaniem tego CMS’a?

Jeśli choć na jedno pytanie opowiedziałeś tak, to znak, że moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Zajmuje się nie tylko wdrażaniem WordPress’ów, ale także pomagam początkującym webmasterom w ich obsłudze zaczynając od pomocy w wyborze i konfiguracji hostingu oraz domeny aż po pomoc w zoptymalizowaniu treści pod kątem wyszukiwarek internetowych. Podejmując współpracę ze mną masz gwarancję kompleksowo wykonanej usługi. Zainteresowanych zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Uwaga:
Do każdego zrealizowanego projektu roczny pakiet hostingowy gratis!

Jedna odpowiedź na „Wdrażanie WordPress”